Wyszukaj
Szukaj

 

Polecamy

GAZETKA PROMOCYJNA:

Urządzenia Skin Jet
Kombajny kosmetyczne
Paroozonatory
Lampy
Podgrzewacze do ręczników
Fotele do masażu
Stoły do masażu
Stoliki i taborety
Sterylizacja
Galwanizacja
Zestawy Mini Lift od Corrective

więcej  »

MIKRODERMABRAZJA

Abra-megatrans
Producent: Skin Jet

KOD: 255-1


Aparat do mikrodermabrazji niemieckiej firmy Skin Jet wyposażony jest w opatentowany system cyrkulacji powietrza (AR System- Air Rotation System), dzięki któremu kryształy są bardzo dokładnie odsysane z powierzchni skóry nie kalecząc jej. System ten sprawia, że strumień kryształów uderzających w skórę ma średnicę ok. 1 cm (cała szerokość dyszy). Odróżnia to aparaty Skin Jet od wszystkich innych występujących na rynku, które osiągają maksymalnie 4 mm średnicy.

Abra-megatrans - aparat do mikrodermabrazji marki Skin Jet, który wyposażony jest w końcówkę do mikrodermabrazji i może być wyposażony w ceramiczną głowicę ultradźwiękową o częstotliwości 1 MHz, wzbogaconą o pole magnetyczne (ze światłem czerwonym i ze światłem niebieskim), które zwiększa penetrację składników aktywnych. Oryginalna ceramiczna głowica zwiększa efektywność zabiegu - związki aktywne wtłaczane są w głębsze warstwy skóry cała powierzchnią głowicy, która nie alergizuje i nie nagrzewa nadmiernie tkanek.

Model może również posiadać OPCJĘ pulsatora do masażu podciśnieniowego tkanek skóry (220 zasysań na minutę), który jest idealny do drenażu limfatycznego twarzy, ale także wykorzystywany w metodach przeciwbólowych. Masaż tą metodą napina, wzmacnia i zwiększa elastyczność oraz gęstość skóry, spłyca zmarszczki statyczne i dynamiczne, drenuje oraz likwiduje obrzęki. Mikromasaż wykonany tą głowicą pozwala na szybki transport specjalnych preparatów pielęgnacyjnych Skin Jet do głęboko położonych tkanek, gwarantując skórze znakomite efekty terapeutyczne i pielęgnacyjne.

CENA aparatu zależy od wybranych OPCJI dodatkowych. Obecna cena dotyczy podstawowej wersji aparatu, tylko z OPCJĄ mikrodermabrazji.

Cena: 32 606,78 PLN
7 570,65 EUR
Ilość
Tabela cech produktu
WYMIARY 40 x 30 x 38 cm
ZASILANIE ROBOCZE 220/240 V – 50/60 Hz
NAPIĘCIE: 115 V – 60 Hz
CZĘSTOTLIWOŚĆ 60 Hz
MAX CIŚNIENIE POWIETRZA 1 bar
ULTRADŹWIĘKI f = 1 MHz
AIR-PULSATOR 220 impl/min.
WAGA 17 kgO nas | Bestsellery | Kontakt | Regulamin
SupernovaSpalasiumSkin Jet